flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Рішення зборів суддів апеляційного суду Одеської області від 06.02.2017 року

                                                                                 РІШЕННЯ

                                                    зборів суддів апеляційного суду Одеської області

06 лютого 2017 року                                                                                                      м. Одеса

                                                                Збори суддів Одеської області 

вирішили:

1) утворити нову колегію суддів у складі суддів Заїкін А.П., Калараш А.А., Погорєлова С.О.

2) внести зміни до Засад використання автоматизованої системи документообігу суду в апеляційному суді Одеської області, виклавши додаток 6, додаток 6-а в наступній редакції: 

Додаток № 6

до Засад застосування автоматизованої системи документообігу суду для розподілу судових справ та матеріалів між суддями в апеляційному суді Одеської області

Колегія № 1
 

Склад № 1

Колесніков Г. Я.

Вадовська Л. М.

Ващенко Л. Г.

Плавич Н. Д.

  

Склад № 2

Черевко П. М.

Артеменко І. А.

Громік Р.Д.

Драгомерецький М.М.

 

Колегія № 2
 

Склад № 3

Журавльов О. Г.

Комлева О. С.

Кравець Ю.І.

 

  

Склад № 4

Заїкін А. П.

Калараш А. А.

Погорєлова С. О.

 

  

Склад № 5

Сегеда С. М.

Гайворонський С. П.

Кононенко Н. А.

 

Колегія № 3
 

Склад № 6

Сєвєрова Є. С.

Дрішлюк А. І.

Гірняк Л. А.

Таварткіладзе О.М.

 

Склад № 7

Сидоренко І. П.

Цюра Т. В.

Станкевич В.А.

  

Додаток № 6а

до Засад застосування автоматизованої системи документообігу суду для розподілу судових справ та матеріалів між суддями в апеляційному суді Одеської області

Постійно діючі процесуальні склади колегій суддів  судової палати з розгляду цивільних справ

 

апеляційного суду Одеської області

Пріоритетний резервний суддя складу Загальні резервні судді складу
Склад  № 1

 

Колесніков Г.Я. (суддя –доповідач, головуючий по справі)

Вадовська Л.М.

Ващенко Л.Г

 

 

 

Плавич Н.Д.

 

Черевко П. М.

 

Артеменко І. А.

Громік Р.Д.

ДрагомерецькийМ.М.

 

Колесніков Г.Я. (суддя –доповідач, головуючий по справі)

 

Плавич Н.Д.

Ващенко Л.Г.

 

Вадовська Л.М.

 

 

Черевко П. М.

 

Артеменко І. А.

Громік Р.Д.

ДрагомерецькийМ.М.

 

Колесніков Г.Я. (суддя –доповідач, головуючий по справі)

 

Вадовська Л.М.

Плавич Н.Д.

 

Ващенко Л.Г

 

 

Черевко П. М.

 

Артеменко І. А.

Громік Р.Д.

ДрагомерецькийМ.М.

 

Вадовська Л.М(суддя –доповідач, головуючий по справі)

 

Ващенко Л.Г.

Плавич Н.Д.

 

Колесніков Г.Я.

 

 

Черевко П. М.

 

Артеменко І. А.

Громік Р.Д.

ДрагомерецькийМ.М.

 

Вадовська Л.М(суддя –доповідач, головуючий по справі)

 

Колесніков Г.Я.

Плавич Н.Д.

 

Ващенко Л.Г.

 

 

Черевко П. М.

 

Артеменко І. А.

Громік Р.Д.

ДрагомерецькийМ.М.

 

Вадовська Л.М(суддя –доповідач, головуючий по справі)

 

Ващенко Л.Г.

Колесніков Г.Я.

 

Плавич Н.Д.

 

 

Черевко П. М.

 

Артеменко І. А.

Громік Р.Д.

ДрагомерецькийМ.М.

 

Ващенко Л.Г. (суддя –доповідач, головуючий по справі)

 

Плавич Н.Д.

Колесніков Г.Я.

 

Вадовська Л.М.

 

 

Черевко П. М.

 

Артеменко І. А.

Громік Р.Д.

ДрагомерецькийМ.М.

 

Ващенко Л.Г. (суддя –доповідач, головуючий по справі)

 

Вадовська Л.М.

Колесніков Г.Я.

 

Плавич Н.Д.

 

 

Черевко П. М.

 

Артеменко І. А.

Громік Р.Д.

ДрагомерецькийМ.М.

 

Ващенко Л.Г. (суддя –доповідач, головуючий по справі)

 

Плавич Н.Д.

Вадовська Л.М.

 

Колесніков Г.Я.

 

 

Черевко П. М.

 

Артеменко І. А.

Громік Р.Д.

ДрагомерецькийМ.М.

 

Плавич Н.Д. (суддя – доповідач, головуючий по справі)

 

Колесніков Г.Я.

Вадовська Л.М.

 

Ващенко Л.Г.

 

 

Черевко П. М.

 

Артеменко І. А.

Громік Р.Д.

ДрагомерецькийМ.М.

 

Плавич Н.Д. (суддя – доповідач, головуючий по справі)

 

Ващенко Л.Г.

Вадовська Л.М.

 

Колесніков Г.Я.

 

 

Черевко П. М.

 

Артеменко І. А.

Громік Р.Д.

ДрагомерецькийМ.М.

 

Плавич Н.Д. (суддя – доповідач, головуючий по справі)

 

Колесніков Г.Я.

Ващенко Л.Г.

 

Вадовська Л.М.

 

 

Черевко П. М.

 

Артеменко І. А.

Громік Р.Д.

ДрагомерецькийМ.М.

 

Склад № 2

 

Черевко П. М. (суддя –доповідач, головуючий по справі)

Артеменко І. А.

Громік Р.Д.

 

ДрагомерецькийМ.М.

 

 

Колесніков Г. Я.

 

Вадовська Л. М.

Ващенко Л. Г.

Плавич Н. Д.

Черевко П. М. (суддя –доповідач, головуючий по справі)

 

ДрагомерецькийМ.М.

Громік Р.Д.

 

Артеменко І. А.

 

 

 

Колесніков Г. Я.

 

Вадовська Л. М.

Ващенко Л. Г.

Плавич Н. Д.

Черевко П. М. (суддя –доповідач, головуючий по справі)

 

Артеменко І. А.

ДрагомерецькийМ.М.

 

Громік Р.Д.

 

 

Колесніков Г. Я.

 

Вадовська Л. М.

Ващенко Л. Г.

Плавич Н. Д.

Артеменко І. А. (суддя –доповідач, головуючий по справі)

 

ДрагомерецькийМ.М.

Громік Р.Д.

 

Черевко П. М.

 

 

Колесніков Г. Я.

 

Вадовська Л. М.

Ващенко Л. Г.

Плавич Н. Д.

Артеменко І. А. (суддя –доповідач, головуючий по справі)

 

Черевко П. М.

Громік Р.Д.

 

ДрагомерецькийМ.М.

 

 

Колесніков Г. Я.

 

Вадовська Л. М.

Ващенко Л. Г.

Плавич Н. Д.

Артеменко І. А. (суддя –доповідач, головуючий по справі)

 

Черевко П. М.

ДрагомерецькийМ.М.

 

Громік Р.Д.

 

 

Колесніков Г. Я.

 

Вадовська Л. М.

Ващенко Л. Г.

Плавич Н. Д.

Громік Р.Д.  (суддя –доповідач, головуючий по справі)

 

Черевко П. М.

Артеменко І. А.

 

ДрагомерецькийМ.М.

 

 

Колесніков Г. Я.

 

Вадовська Л. М.

Ващенко Л. Г.

Плавич Н. Д.

Громік Р.Д.  (суддя –доповідач, головуючий по справі)

 

Артеменко І. А.

ДрагомерецькийМ.М.

 

Черевко П. М.

 

 

Колесніков Г. Я.

 

Вадовська Л. М.

Ващенко Л. Г.

Плавич Н. Д.

Громік Р.Д.  (суддя –доповідач, головуючий по справі)

 

Черевко П. М.

Драгомерецький М.М.

 

 

 

Артеменко І. А.

 

 

Колесніков Г. Я.

 

Вадовська Л. М.

Ващенко Л. Г.

Плавич Н. Д.

Драгомерецький М.М. (суддя –доповідач, головуючий по справі)

 

Черевко П. М.

Артеменко І. А.

 

Громік Р.Д. Колесніков Г. Я.

 

Вадовська Л. М.

Ващенко Л. Г.

Плавич Н. Д.

ДрагомерецькийМ.М. (суддя –доповідач, головуючий по справі)

 

Черевко П. М.

Громік Р.Д.

 

Артеменко І. А.

 

 

Колесніков Г. Я.

 

Вадовська Л. М.

Ващенко Л. Г.

Плавич Н. Д.

Драгомерецький М.М. (суддя –доповідач, головуючий по справі)

 

Громік Р.Д.

Артеменко І. А.

 

Черевко П. М.

 

 

Колесніков Г. Я.

 

Вадовська Л. М.

Ващенко Л. Г.

Плавич Н. Д.

Склад  № 3

 

Журавльов О.Г. (суддя – доповідач, головуючий по справі)

Комлева О.С.

Кравець Ю.І.

Сегеда С. М.

 

Гайворонський С. П.

Кононенко Н. А.

Заїкін А.П.

Калараш А.А.

Погорєлова С.О.

 

Кравець Ю.І. (суддя – доповідач, головуючий по справі)

 

Журавльов О.Г.

Комлева О.С.

 

Сегеда С. М.

 

Гайворонський С. П.

Кононенко Н. А.

Заїкін А.П.

Калараш А.А.

Погорєлова С.О.

 

Комлева О.С. (суддя –доповідач, головуючий по справі)

 

Журавльов О.Г.

Кравець Ю.І.

Сегеда С. М.

 

Гайворонський С. П.

Кононенко Н. А.

Заїкін А.П.

Калараш А.А.

Погорєлова С.О.

 

Склад  № 4

 

Заїкін А.П. (суддя –доповідач, головуючий по справі)

Калараш А.А.

Погорєлова С.О.

 

Сегеда С. М.

 

Гайворонський С. П.

Кононенко Н. А.

Заїкін А.П.

Калараш А.А.

Погорєлова С.О.

 

Калараш А.А. (суддя –доповідач, головуючий по справі)

 

Заїкін А.П.

Погорєлова С.О.

 

Сегеда С. М.

 

Гайворонський С. П.

Кононенко Н. А.

Заїкін А.П.

Калараш А.А.

Погорєлова С.О.

 

Погорєлова С.О. (суддя –доповідач, головуючий по справі)

 

Калараш А.А.

Заїкін А.П.

 

 

Сегеда С. М.

 

Гайворонський С. П.

Кононенко Н. А.

Заїкін А.П.

Калараш А.А.

Погорєлова С.О.

 

Склад № 5

 

Сегеда С.М. (суддя –доповідач, головуючий по справі)

Гайворонський С.П.

Кононенко Н.А.

 

 

 

Журавльов О. Г.

Комлева О. С.

Кравець Ю.І.

Заїкін А.П.

Калараш А.А.

Погорєлова С.О.

 

Гайворонський С.П. (суддя –доповідач, головуючий по справі)

 

Сегеда С.М.

Кононенко Н. А.

 

 

Журавльов О. Г.

 

Комлева О. С.

Кравець Ю.І.

Заїкін А.П.

Калараш А.А.

Погорєлова С.О.

 

Кононенко Н.А. (суддя –доповідач, головуючий по справі)

 

Сегеда С.М.

Гайворонський С.П.

 

Журавльов О. Г.

 

Комлева О. С.

Кравець Ю.І.

Заїкін А.П.

Калараш А.А.

Погорєлова С.О.

 

Склад № 6

 

Сєвєрова Є. С.  (суддя –доповідач, головуючий по справі)

Гірняк Л. А.

Дрішлюк А.І.

 

Таварткіладзе О.М.

 

 

Сидоренко І.П.

 

Цюра Т.В.

Станкевич В.А.

 

Сєвєрова Є. С.  (суддя –доповідач, головуючий по справі)

 

Таварткіладзе О.М.

Гірняк Л. А.

Дрішлюк А.І.

 

 

Сидоренко І.П.

 

Цюра Т.В.

Станкевич В.А.

 

Сєвєрова Є. С.  (суддя –доповідач, головуючий по справі)

 

Таварткіладзе О.М.

Дрішлюк А.І.

 

Гірняк Л. А.

 

 

Сидоренко І.П.

 

Цюра Т.В.

Станкевич В.А.

 

Дрішлюк А.І. (суддя –доповідач, головуючий по справі)

 

Таварткіладзе О.М.

Гірняк Л. А.

 

Сєвєрова Є. С. Сидоренко І.П.

 

Цюра Т.В.

Станкевич В.А.

 

Дрішлюк А.І. (суддя –доповідач, головуючий по справі)

 

Таварткіладзе О.М.

Сєвєрова Є. С.

 

Гірняк Л. А.

 

 

Сидоренко І.П.

 

Цюра Т.В.

Станкевич В.А.

 

Дрішлюк А.І. (суддя –доповідач, головуючий по справі)

 

Гірняк Л. А.

Сєвєрова Є. С.

 

Таварткіладзе О.М.

 

 

Сидоренко І.П.

 

Цюра Т.В.

Станкевич В.А.

 

Гірняк Л. А. (суддя –доповідач, головуючий по справі)

 

Дрішлюк А.І.

Сєвєрова Є. С.

 

 

Таварткіладзе О.М.

 

 

Сидоренко І.П.

 

Цюра Т.В.

Станкевич В.А.

 

Гірняк Л. А. (суддя –доповідач, головуючий по справі)

 

Дрішлюк А.І.

Таварткіладзе О.М.

 

 

Сєвєрова Є. С.

 

 

Сидоренко І.П.

 

Цюра Т.В.

Станкевич В.А.

 

Гірняк Л. А. (суддя –доповідач, головуючий по справі)

 

Таварткіладзе О.М.

Сєвєрова Є. С.

 

 

Дрішлюк А.І. Сидоренко І.П.

 

Цюра Т.В.

Станкевич В.А.

 

Таварткіладзе О.М. (суддя –доповідач, головуючий по справі)

 

Дрішлюк А.І.

Сєвєрова Є. С.

 

 

Гірняк Л. А. Сидоренко І.П.

 

Цюра Т.В.

Станкевич В.А.

 

Таварткіладзе О.М. (суддя –доповідач, головуючий по справі)

 

Дрішлюк А.І.

Гірняк Л. А.

 

Сєвєрова Є. С.

 

 

Сидоренко І.П.

 

Цюра Т.В.

Станкевич В.А.

 

Таварткіладзе О.М. (суддя –доповідач, головуючий по справі)

 

Сєвєрова Є. С.

Гірняк Л. А.

 

 

 

Дрішлюк А.І. Сидоренко І.П.

 

Цюра Т.В.

Станкевич В.А.

 

Склад  № 7

 

Сидоренко І.П. (суддя –доповідач, головуючий по справі)

Цюра Т.В.

Станкевич В.А.

 

 

 

Сєвєрова Є.С.

Дрішлюк А.І.

Гірняк Л. А.

Таварткіладзе О.М.

 

Цюра Т.В. (суддя –доповідач, головуючий по справі)

 

Станкевич В.А.

Сидоренко І.П.

Сєвєрова Є.С.

 

Дрішлюк А.І.

Гірняк Л. А.

Таварткіладзе О.М.

 

Станкевич В.А. (суддя –доповідач, головуючий по справі)

 

Сидоренко І.П.

Цюра Т.В.

 

Сєвєрова Є.С.

 

Дрішлюк А.І.

Гірняк Л. А.

Таварткіладзе О.М.

 

  

3) доручити відповідальному працівнику за здійснення налаштувань автоматизованого розподілу справ та матеріалів між суддями за допомогою АСДС Алексєєву А.В. привести налаштування автоматизованої системи документообігу суду у відповідність до Засад використання автоматизованої системи документообігу суду в апеляційному суді Одеської області відповідно до вказаних змін.

4) розмістити текст змінених Засад використання автоматизованої системи документообігу суду в апеляційному суді Одеської області зі змінами внесеними цим рішенням на внутрішньому веб-сайті суду та на офіційному веб-сайті суду.

 

Голова зборів                                                                                           Г.Я. Колесніков 

Секретар  зборів                                                                                      А.І. Дрішлюк