flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Рішення зборів суддів апеляційного суду Одеської області від 17.03.2017 року

РІШЕННЯ

Зборів суддів апеляційного суду Одеської області

17 березня 2017 року  м.Одеса

 

  Збори суддів апеляційного суду Одеської області,

Вирішили:

Внести зміни до Засад використання автоматизованої системи документообігу суду в апеляційному суді Одеської області, виклавши п.9.2 в новій редакції:

«9.2 Виявлення значної різниці в навантаженні здійснюється секретарем судової палати шляхом порівняння кількості справ, отриманих суддею для розгляду протягом останніх 12 місяців до часу звернення судді з відповідною заявою.

          Доповнити п.7.1 наступним абзацем:

У разі виникнення підстав для повторного авторозподілу справ, передбачених п.3.9 Засад АСДС, а саме: припинення повноважень судді; звільнення судді; переведення судді до іншого суду; відрядження судді для роботи в НШСУ або в інші державні органи та установи, коли наслідком є одночасний розподіл всіх справ, що перебували у провадженні судді відповідної судової палати, коефіцієнт навантаження для суддів відповідної палати, які здійснюють інші повноваження, не пов’язані зі здійсненням правосуддя, становить 100 %».

 

Доручити відповідальному за здійснення налаштувань автоматизованого розподілу справ і матеріалів між суддями за допомогою АСДС працівнику Алексєєву А.В. привести налаштування автоматизованої системи документообігу суду у відповідність до Засад використання автоматизованої системи документообігу суду в апеляційному суді Одеської області відповідно до вказаних змін.

       Розмістити текст змінених Засад використання автоматизованої системи документообігу суду в апеляційному суді Одеської області зі змінами внесеними цим рішенням на внутрішньому веб-сайті суду та на офіційному веб-сайті суду.

 

Голова зборів                                                                                           Г.Я. Колесніков 

Секретар  зборів                                                                                      А.І. Дрішлюк