flag Судова влада України

В ході реформування судової системи цей суд припинив роботу

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Рішення зборів суддів апеляційного суду Одеської області від 30.09.2016 року

 РІШЕННЯ

зборів суддів апеляційного суду Одеської області

 

30 вересня 2016 року                                                                                                      м. Одеса

 

                  Збори суддів Одеської області

 

вирішили:

1) включити суддю Таварткіладзе О.М.  до складу колегії Комаровської Н.В., Гончаренко В.М., Короткова В.Д., а суддів Фальчука В.П., Кравця Ю.І.  включити до складу колегії Журавльова О.Г., Комлевої О.С.;

2) внести зміни до Внести зміни до Засад використання автоматизованої системи документообігу суду в апеляційному суді Одеської області в редакції від 30 травня 2016 року, виклавши додаток 6, додаток 6-а  в наступній редакції: 

Колегія № 1

Склад №1

 

  Бабій А. П.

  Варикаша О. Д.

  Станкевич В. А.

 

 

Склад №7

 

Панасенков В. О.

Громік Р. Д.

Драгомерецький М. М.

Парапан В. Ф.

Колегія № 2

Склад № 2

 

Колесніков Г. Я.

Вадовська Л. М.

Ващенко Л. Г.

Плавич Н. Д.

Склад №8

 

Черевко П. М.

Артеменко І. А.

Сватаненко В. І.

Суворов В. О.

 

Колегія № 3

Склад № 3

 

Сегеда С. М.

Гайворонський С. П.

Кононенко Н. А.

 

Склад №9

 

Журавльов О. Г.

Комлева О. С.

Кравець Ю.І.

Фальчук В.П. 

Колегія № 4

Склад  № 4

 

Комаровська Н. В.

Гончаренко В. М.

Коротков В. Д.

Таварткіладзе О.М.

 

Склад  №10

 

Сидоренко І. П.

Погорєлова С. О.

Цюра Т. В.

Колегія № 5

Склад  № 5

 

Дрішлюк А. І.

Процик М. В.

Сєвєрова Є. С.

Склад  № 11

 

Заїкін А. П.

Гірняк Л. А.

Калараш А. А.

 

 

Додаток № 6а

 

до Засад застосування автоматизованої системи документообігу суду для розподілу судових справ та матеріалів між суддями в апеляційному суді Одеської області

 

 

Постійно діючі процесуальні склади колегій суддів  судової палати з розгляду цивільних справ

апеляційного суду Одеської області

Резервні судді

 

Склад № 1 (понеділок, вівторок)

 

Бабій А.П. (суддя –доповідач, головуючий по справі)

Варікаша О.Д.

Станкевич В.А.

 

Панасенков В. О.

Громік Р. Д.

Драгомерецький М. М.

Парапан В. Ф.

 

 

Варікаша О.Д. (суддя – доповідач, головуючий по справі)

Станкевич В.А.

Бабий А.П.

 

Панасенков В. О.

Громік Р. Д.

Драгомерецький М. М.

Парапан В. Ф.

 

Станкевич В.А. (суддя –доповідач, головуючий по справі)

Бабій А.П.

Варікаша О.Д.

 

Панасенков В. О.

Громік Р. Д.

Драгомерецький М. М.

Парапан В. Ф.

 

Склад  № 2 (вівторок, четвер)

Колесніков Г.Я. (суддя –доповідач, головуючий по справі)

Вадовська Л.М.

Ващенко Л.Г

 

 

Плавич Н.Д.

 

 

Колесніков Г.Я. (суддя –доповідач, головуючий по справі)

Плавич Н.Д.

Ващенко Л.Г.

 

Вадовська Л.М.

 

 

Колесніков Г.Я. (суддя –доповідач, головуючий по справі)

Вадовська Л.М.

Плавич Н.Д.

 

Ващенко Л.Г

 

 

Вадовська Л.М. (суддя –доповідач, головуючий по справі)

Ващенко Л.Г.

Плавич Н.Д.

 

Колесніков Г.Я.

 

 

Вадовська Л.М. (суддя –доповідач, головуючий по справі)

Колесніков Г.Я.

Плавич Н.Д.

 

Ващенко Л.Г.

 

 

Вадовська Л.М. (суддя –доповідач, головуючий по справі)

Ващенко Л.Г.

Колесніков Г.Я.

 

Плавич Н.Д.

 

 

Ващенко Л.Г. (суддя –доповідач, головуючий по справі)

Плавич Н.Д.

Колесніков Г.Я.

 

Вадовська Л.М.

 

 

Ващенко Л.Г. (суддя –доповідач, головуючий по справі)

Вадовська Л.М.

Колесніков Г.Я.

 

Плавич Н.Д.

 

 

Ващенко Л.Г. (суддя –доповідач, головуючий по справі)

Плавич Н.Д.

Вадовська Л.М.

 

Колесніков Г.Я.

 

 

Плавич Н.Д. (суддя – доповідач, головуючий по справі)

Колесніков Г.Я.

Вадовська Л.М.

 

Ващенко Л.Г.

 

 

Плавич Н.Д. (суддя – доповідач, головуючий по справі)

Ващенко Л.Г.

Вадовська Л.М.

 

Колесніков Г.Я.

 

 

Плавич Н.Д. (суддя – доповідач, головуючий по справі)

Колесніков Г.Я.

Ващенко Л.Г.

 

Вадовська Л.М.

 

 

Склад № 3 (вівторок, четвер)

Сегеда С.М. (суддя –доповідач, головуючий по справі)

Гайворонський С.П.

Кононенко Н.А.

 

 

Журавльов О. Г.

Комлева О. С.

Кравець Ю.І.

Фальчук В.П.

 

Гайворонський С.П. (суддя –доповідач, головуючий по справі)

Кононенко Н.А.

Сегеда С.М.

 

 

Журавльов О. Г.

Комлева О. С.

Кравець Ю.І.

Фальчук В.П.

 

Кононенко Н.А. (суддя –доповідач, головуючий по справі)

Сегеда С.М.

Гайворонський С.П.

 

Журавльов О. Г.

Комлева О. С.

Кравець Ю.І.

Фальчук В.П.

 

Склад № 4 (вівторок, четвер)

 

Комаровська Н.В. (суддя –доповідач, головуючий по справі)

Гончаренко В.М.

Коротков В.Д.

 

 

 

 

Сидоренко І.П.

Погорєлова С.О.

Цюра Т.В.

 

Комаровська Н.В. (суддя –доповідач, головуючий по справі)

Гончаренко В.М.

Таварткіладзе О.М. 

Сидоренко І.П.

Погорєлова С.О.

Цюра Т.В.

 

 

Комаровська Н.В. (суддя –доповідач, головуючий по справі)

Коротков В.Д.   

Таварткіладзе О.М. 

Сидоренко І.П.

Погорєлова С.О.

Цюра Т.В.

 

 

Гончаренко В.М. (суддя –доповідач, головуючий по справі)

Коротков В.Д.

Таварткіладзе О.М. 

 

Сидоренко І.П.

Погорєлова С.О.

Цюра Т.В.

 

 

Гончаренко В.М. (суддя –доповідач, головуючий по справі)

Коротков В.Д.

Комаровська Н.В.

 

Сидоренко І.П.

Погорєлова С.О.

Цюра Т.В.

 

 

Гончаренко В.М. (суддя –доповідач, головуючий по справі)

Таварткіладзе О.М.

Комаровська Н.В.

 

Сидоренко І.П.

Погорєлова С.О.

Цюра Т.В.

 

 

Коротков В.Д. (суддя –доповідач, головуючий по справі)

Комаровська Н.В.

Гончаренко В.М.

 

Сидоренко І.П.

Погорєлова С.О.

Цюра Т.В.

 

 

Коротков В.Д. (суддя –доповідач, головуючий по справі)

Гончаренко В.М.

Таварткіладзе О.М.

Сидоренко І.П.

Погорєлова С.О.

Цюра Т.В.

 

 

Коротков В.Д. (суддя –доповідач, головуючий по справі)

Комаровська Н.В.

Таварткіладзе О.М.

 

Сидоренко І.П.

Погорєлова С.О.

Цюра Т.В.

 

 

Склад № 5 (понеділок, вівторок, середа)

Дрішлюк А.І. (суддя –доповідач, головуючий по справі)

Процик М.В.

Сєвєрова Є.С.

 

Заїкін А.П.

Гірняк Л.А.

Калараш А.А.

 

 

Процик М.В. (суддя –доповідач, головуючий по справі)

Сєвєрова Є.С.

Дрішлюк А.І.

 

Заїкін А.П.

Гірняк Л.А.

Калараш А.А.

 

 

Сєвєрова Є.С. (суддя –доповідач, головуючий по справі)

Дрішлюк А.І.

Процик М.В.

 

Заїкін А.П.

Гірняк Л.А.

Калараш А.А.

 

 

Склад № 11 (понеділок, четвер)

Заїкін А.П. (суддя –доповідач, головуючий по справі)

Гірняк Л.А.

Калараш А.А.

 

Дрішлюк А.І.

Процик М.В.

Сєвєрова Є.С.

 

 

Гірняк Л.А. (суддя – доповідач, головуючий по справі)

Калараш А.А.

Заїкін А.П.

 

Дрішлюк А.І.

Процик М.В.

Сєвєрова Є.С.

 

 

Калараш А.А. (суддя –доповідач, головуючий по справі)

Заїкін А.П.

Гірняк Л.А.

 

Дрішлюк А.І.

Процик М.В.

Сєвєрова Є.С.

 

 

Склад  № 7 (середа, четвер)

Панасенков В.О. (суддя – доповідач, головуючий по справі)

Драгомерецький М.М.

Громік Р.Д.

 

 

Парапан В.Ф.

 

 

Панасенков В.О. (суддя – доповідач, головуючий по справі)

Парапан В.Ф.

Громік Р.Д.

 

Драгомерецький М.М.

 

Панасенков В.О. (суддя – доповідач, головуючий по справі)

Драгомерецький М.М.

Парапан В.Ф.

 

Громік Р.Д.

 

 

Драгомерецький М.М. (суддя –доповідач, головуючий по справі)

Громік Р.Д.

Парапан В.Ф.

 

Панасенков В.О.

 

 

Драгомерецький М.М. (суддя –доповідач, головуючий по справі)

Панасенков В.О.

Парапан В.Ф.

 

Громік Р.Д.

 

 

 

Драгомерецький М.М. (суддя –доповідач, головуючий по справі)

Громік Р.Д.

Панасенков В.О.

 

Парапан В.Ф.

 

 

Громік Р.Д. (суддя –доповідач, головуючий по справі)

Парапан В.Ф.

Панасенков В.О.

 

Драгомерецький М.М.

 

 

Громік Р.Д. (суддя –доповідач, головуючий по справі)

Драгомерецький М.М.

Панасенков В.О.

 

Парапан В.Ф.

 

 

Громік Р.Д. (суддя –доповідач, головуючий по справі)

Парапан В.Ф.

Драгомерецький М.М.

 

Панасенков В.О.

 

 

Парапан В.Ф. (суддя –доповідач, головуючий по справі)

Панасенков В.О.

Драгомерецький М.М.

 

Громік Р.Д.

 

 

Парапан В.Ф. (суддя –доповідач, головуючий по справі)

Громік Р.Д.

Драгомерецький М.М.

 

Панасенков В.О.

 

 

Парапан В.Ф. (суддя –доповідач, головуючий по справі)

Панасенков В.О.

Громік Р.Д.

 

Драгомерецький М.М.

 

Склад  № 8 (середа, четвер)

Черевко П.М. (суддя –доповідач, головуючий по справі)

Суворов В.О.

Сватаненко В.І.

 

 

Артеменко І.А.

 

 

Черевко П.М. (суддя –доповідач, головуючий по справі)

Артеменко І.А.

Сватаненко В.І.

 

Суворов В.О.

 

 

Черевко П.М. (суддя –доповідач, головуючий по справі)

Суворов В.О.

Артеменко І.А.

 

Сватаненко В.І.

 

 

Суворов В.О. (суддя –доповідач, головуючий по справі)

Сватаненко В.І.

Артеменко І.А.

 

Черевко П.М.

 

 

Суворов В.О. (суддя –доповідач, головуючий по справі)

Черевко П.М.

Артеменко І.А.

 

Сватаненко В.І.

 

 

Суворов В.О. (суддя –доповідач, головуючий по справі)

Сватаненко В.І.

Черевко П.М.

 

Артеменко І.А.

 

 

Сватаненко В.І. (суддя –доповідач, головуючий по справі)

Артеменко І.А.

Черевко П.М.

 

Суворов В.О.

 

 

Сватаненко В.І. (суддя –доповідач, головуючий по справі)

Суворов В.О.

Черевко П.М.

 

Артеменко І.А.

 

 

Сватаненко В.І. (суддя –доповідач, головуючий по справі)

Артеменко І.А.

Суворов В.О.

 

Черевко П.М.

 

 

Артеменко І.А. (суддя –доповідач, головуючий по справі)

Черевко П.М.

Суворов В.О.

 

Сватаненко В.І.

 

 

Артеменко І.А. (суддя –доповідач, головуючий по справі)

Сватаненко В.І.

Суворов В.О.

 

Черевко П.М.

 

 

Артеменко І.А. (суддя –доповідач, головуючий по справі)

Черевко П.М.

Сватаненко В.І.

 

Суворов В.О.

 

 

Склад  № 9 (середа)

Журавльов О.Г. (суддя – доповідач, головуючий по справі)

Комлева О.С.

Фальчук В.П.

Сегеда С.М.

Гайворонський С.П.

Кононенко Н.А.

 

Журавльов О.Г. (суддя – доповідач, головуючий по справі)

Комлева О.С.

Кравець Ю.І.

Сегеда С.М.

Гайворонський С.П.

Кононенко Н.А.

 

Журавльов О.Г. (суддя – доповідач, головуючий по справі)

Фальчук В.П.

Кравець Ю.І.

Сегеда С.М.

Гайворонський С.П.

Кононенко Н.А.

 

Комлева О.С. (суддя – доповідач, головуючий по справі)

Журавльов О.Г.

Кравець Ю.І.

Сегеда С.М.

Гайворонський С.П.

Кононенко Н.А.

 

Комлева О.С. (суддя –доповідач, головуючий по справі)

Журавльов О.Г.

Фальчук В.П.

Сегеда С.М.

Гайворонський С.П.

Кононенко Н.А.

 

Комлева О.С. (суддя –доповідач, головуючий по справі)

Фальчук В.П.

Кравець Ю.І.

Сегеда С.М.

Гайворонський С.П.

Кононенко Н.А.

 

Склад  № 10 (вівторок, п`ятниця)

Сидоренко І.П. (суддя –доповідач, головуючий по справі)

Погорєлова С.О.

Цюра Т.В.

Комаровська Н.В.

Коротков В.Д.

Гончаренко В.М.

Таварткіладзе О.М. 

 

Погорєлова С.О. (суддя –доповідач, головуючий по справі)

Цюра Т.В.

Сидоренко І.П.

 

Комаровська Н.В.

Коротков В.Д.

Гончаренко В.М.

Таварткіладзе О.М. 

 

Цюра Т.В. (суддя –доповідач, головуючий по справі)

Сидоренко І.П.

Погорєлова С.О.

 

Комаровська Н.В.

Коротков В.Д.

Гончаренко В.М.

Таварткіладзе О.М. 

 

 

 

3) в зв’язку з персональними змінами в колегіях суддів та постійно діючих процесуальних складах та для належної організації роботи палати пропоную надати головуючим по справам можливість здійснювати на свій розсуд або відновлення визначеного цим рішенням процесуального складу або залишати справу, провадження за якою вже відкрито в складі, яким було призначено справу до розгляду (з врахуванням  зайнятості членів колегії та інших суддів в розгляді інших справ – раніше призначених, процесуальної стаді тощо).

4) доручити відповідальному працівнику за здійснення налаштувань автоматизованого розподілу справ та матеріалів між суддями за допомогою АСДС Орловій С.І. привести налаштування автоматизованої системи документообігу суду у відповідність до Засад використання автоматизованої системи документообігу суду в апеляційному суді Одеської області у редакції від 30 травня 2016 року зі змінами внесеними 30 вересня 2016 р.

5) Розмістити текст змінених Засад використання автоматизованої системи документообігу суду в апеляційному суді Одеської області у редакції від 30 травня 2016 року зі змінами внесеними цим рішенням на внутрішньому веб-сайті суду та на офіційному веб-сайті суду.

 

 

Голова зборів                                                                                           Г.Я. Колесніков

 

Секретар  зборів                                                                                      А.І. Дрішлюк