flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Рішення зборів суддів апеляційного суду Одеської області від 12.12.2016 року

РІШЕННЯ

зборів суддів апеляційного суду Одеської області

 

12 грудня 2016 року                                                                                                      м. Одеса

 

Збори суддів Одеської області

 

вирішили:

1) включити суддю Таварткіладзе О.М.  до складу колегії Процик М.В., Дрішлюк А.І, Сєвєрова Є.С., Гірняк Л.А., суддю Станкевича В.А. до складу колегії Сидоренко І.П., Погорелова С.О., Цюра Т.В., суддів Громіка Р.Д., Драгоморецького М.М. включити до складу колегії Черевко П.М., Сватаненко В.І., Артеменко І.А.;

2) включити суддів Фаріна В.П., Желєзнова В.М.  в склад колегії суддів Грищенко Л.Д., Мандрик В.О., суддів Грідіна Н.В., Балабана  В.Ф. в склад колегії суддів Гончарова О.О., Потаніна О.О.  

3) внести зміни до Внести зміни до Засад використання автоматизованої системи документообігу суду в апеляційному суді Одеської області в редакції від 30 травня 2016 року, виклавши додаток 6, додаток 6-а, додаток 7, додаток 7-а  в наступній редакції: 

 

Додаток № 6

до Засад застосування автоматизованої системи документообігу суду для розподілу судових справ та матеріалів між суддями в апеляційному суді Одеської області

(в ред. рішення загальних зборів суддів від 12.12.2016 р.).

 

Колегія № 1

Склад № 1

 

Колесніков Г. Я.

Вадовська Л. М.

Ващенко Л. Г.

Плавич Н. Д.

Склад №2

 

Черевко П. М.

Артеменко І. А.

Сватаненко В. І.

Громік Р.Д.

Драгоморецький М.М.

 

Колегія № 2

Склад № 3

 

Сегеда С. М.

Гайворонський С. П.

Кононенко Н. А.

Заїкін А. П.

Калараш А. А.

 

 

Склад №4

 

Журавльов О. Г.

Комлева О. С.

Кравець Ю.І.

 

 

Колегія № 3

Склад  № 5

 

Процик М. В.

Сєвєрова Є. С.

Дрішлюк А.І.

Гірняк Л. А.

Таварткіладзе О.М.

 

Склад  №6

 

Сидоренко І. П.

Погорєлова С. О.

Цюра Т. В.

Станкевич В.А.

 

 

Додаток № 6а

 

до Засад застосування автоматизованої системи документообігу суду для розподілу судових справ та матеріалів між суддями в апеляційному суді Одеської області

 

(в ред. рішення загальних зборів суддів від 12.12.2016 р.).

 

Постійно діючі процесуальні склади колегій суддів  судової палати з розгляду цивільних справ

апеляційного суду Одеської області

Пріоритетний резервний суддя складу

Дні засідань

Загальні резервні судді складу

Склад  № 1 (вівторок, четвер)

Колесніков Г.Я. (суддя –доповідач, головуючий по справі)

Вадовська Л.М.

Ващенко Л.Г

 

 

Плавич Н.Д.

 

вівторок-четвер

Черевко П. М.

Артеменко І. А.

Сватаненко В. І.

Громик Р.Д.

Драгоморецький М.М.

 

Колесніков Г.Я. (суддя –доповідач, головуючий по справі)

Плавич Н.Д.

Ващенко Л.Г.

 

Вадовська Л.М.

 

вівторок-четвер

Черевко П. М.

Артеменко І. А.

Сватаненко В. І.

Громик Р.Д.

Драгоморецький М.М.

 

Колесніков Г.Я. (суддя –доповідач, головуючий по справі)

Вадовська Л.М.

Плавич Н.Д.

 

Ващенко Л.Г

 

вівторок-четвер

Черевко П. М.

Артеменко І. А.

Сватаненко В. І.

Громик Р.Д.

Драгоморецький М.М.

 

Вадовська Л.М. (суддя –доповідач, головуючий по справі)

Ващенко Л.Г.

Плавич Н.Д.

 

Колесніков Г.Я.

 

вівторок-четвер

Черевко П. М.

Артеменко І. А.

Сватаненко В. І.

Громик Р.Д.

Драгоморецький М.М.

 

Вадовська Л.М. (суддя –доповідач, головуючий по справі)

Колесніков Г.Я.

Плавич Н.Д.

 

Ващенко Л.Г.

 

вівторок-четвер

Черевко П. М.

Артеменко І. А.

Сватаненко В. І.

Громик Р.Д.

Драгоморецький М.М.

 

Вадовська Л.М. (суддя –доповідач, головуючий по справі)

Ващенко Л.Г.

Колесніков Г.Я.

 

Плавич Н.Д.

 

вівторок-четвер

Черевко П. М.

Артеменко І. А.

Сватаненко В. І.

Громик Р.Д.

Драгоморецький М.М.

 

Ващенко Л.Г. (суддя –доповідач, головуючий по справі)

Плавич Н.Д.

Колесніков Г.Я.

 

Вадовська Л.М.

 

вівторок-четвер

Черевко П. М.

Артеменко І. А.

Сватаненко В. І.

Громик Р.Д.

Драгоморецький М.М.

 

Ващенко Л.Г. (суддя –доповідач, головуючий по справі)

Вадовська Л.М.

Колесніков Г.Я.

 

Плавич Н.Д.

 

вівторок-четвер

Черевко П. М.

Артеменко І. А.

Сватаненко В. І.

Громик Р.Д.

Драгоморецький М.М.

 

Ващенко Л.Г. (суддя –доповідач, головуючий по справі)

Плавич Н.Д.

Вадовська Л.М.

 

Колесніков Г.Я.

 

вівторок-четвер

Черевко П. М.

Артеменко І. А.

Сватаненко В. І.

Громик Р.Д.

Драгоморецький М.М.

 

Плавич Н.Д. (суддя – доповідач, головуючий по справі)

Колесніков Г.Я.

Вадовська Л.М.

 

Ващенко Л.Г.

 

вівторок-четвер

Черевко П. М.

Артеменко І. А.

Сватаненко В. І.

Громик Р.Д.

Драгоморецький М.М.

 

Плавич Н.Д. (суддя – доповідач, головуючий по справі)

Ващенко Л.Г.

Вадовська Л.М.

 

Колесніков Г.Я.

 

вівторок-четвер

Черевко П. М.

Артеменко І. А.

Сватаненко В. І.

Громик Р.Д.

Драгоморецький М.М.

 

Плавич Н.Д. (суддя – доповідач, головуючий по справі)

Колесніков Г.Я.

Ващенко Л.Г.

 

Вадовська Л.М.

 

вівторок-четвер

Черевко П. М.

Артеменко І. А.

Сватаненко В. І.

Громик Р.Д.

Драгоморецький М.М.

 

Склад № 2 (середа-четверг)

Черевко П. М. (суддя –доповідач, головуючий по справі)

Артеменко І. А.

Сватаненко В. І.

 

Громик Р.Д.

Драгоморецький М.М.

 

середа-четвер

Колесніков Г. Я.

Вадовська Л. М.

Ващенко Л. Г.

Плавич Н. Д.

Черевко П. М. (суддя –доповідач, головуючий по справі)

Артеменко І. А.

Громик Р.Д.

 

Сватаненко В. І.

Драгоморецький М.М.

 

середа-четвер

Колесніков Г. Я.

Вадовська Л. М.

Ващенко Л. Г.

Плавич Н. Д.

Черевко П. М. (суддя –доповідач, головуючий по справі)

Артеменко І. А.

Драгоморецький М.М.

 

Сватаненко В. І.

Громик Р.Д.

 

середа-четвер

Колесніков Г. Я.

Вадовська Л. М.

Ващенко Л. Г.

Плавич Н. Д.

Артеменко І. А. (суддя –доповідач, головуючий по справі)

Черевко П. М.

Сватаненко В. І.

 

Громик Р.Д.

Драгоморецький М.М.

 

середа-четвер

Колесніков Г. Я.

Вадовська Л. М.

Ващенко Л. Г.

Плавич Н. Д.

Артеменко І. А. (суддя –доповідач, головуючий по справі)

Черевко П. М.

Громик Р.Д.

 

Сватаненко В. І.

Драгоморецький М.М.

 

середа-четвер

Колесніков Г. Я.

Вадовська Л. М.

Ващенко Л. Г.

Плавич Н. Д.

Артеменко І. А. (суддя –доповідач, головуючий по справі)

Черевко П. М.

Драгоморецький М.М.

 

Сватаненко В. І.

Громик Р.Д.

 

середа-четвер

Колесніков Г. Я.

Вадовська Л. М.

Ващенко Л. Г.

Плавич Н. Д.

Сватаненко В. І. (суддя –доповідач, головуючий по справі)

Черевко П. М.

Артеменко І. А.

 

Громик Р.Д.

Драгоморецький М.М.

 

середа-четвер

Колесніков Г. Я.

Вадовська Л. М.

Ващенко Л. Г.

Плавич Н. Д.

Сватаненко В. І. (суддя –доповідач, головуючий по справі)

Черевко П. М.

Громик Р.Д.

 

Артеменко І. А.

Драгоморецький М.М.

 

середа-четвер

Колесніков Г. Я.

Вадовська Л. М.

Ващенко Л. Г.

Плавич Н. Д.

Сватаненко В. І. (суддя – доповідач, головуючий по справі)

Черевко П. М.

Драгоморецький М.М.

 

Громик Р.Д.

Артеменко І. А.

 

середа-четвер

Колесніков Г. Я.

Вадовська Л. М.

Ващенко Л. Г.

Плавич Н. Д.

Громик Р.Д.  (суддя –доповідач, головуючий по справі)

Черевко П. М.

Артеменко І. А.

 

Сватаненко В. І.

Драгоморецький М.М.

 

середа-четвер

Колесніков Г. Я.

Вадовська Л. М.

Ващенко Л. Г.

Плавич Н. Д.

Громик Р.Д.  (суддя –доповідач, головуючий по справі)

Черевко П. М.

Сватаненко В.І.

 

Артеменко І. А.

Драгоморецький М.М.

 

середа-четвер

Колесніков Г. Я.

Вадовська Л. М.

Ващенко Л. Г.

Плавич Н. Д.

Громик Р.Д.  (суддя –доповідач, головуючий по справі)

Черевко П. М.

Драгомарецький М.М.

 

Артеменко І. А.

Сватаненко В. І.

 

середа-четвер

Колесніков Г. Я.

Вадовська Л. М.

Ващенко Л. Г.

Плавич Н. Д.

Драгомарецький М.М. (суддя –доповідач, головуючий по справі)

Черевко П. М.

Артеменко І. А.

 

Сватаненко В. І.

Громик Р.Д. 

середа-четвер

Колесніков Г. Я.

Вадовська Л. М.

Ващенко Л. Г.

Плавич Н. Д.

Драгоморецький М.М. (суддя –доповідач, головуючий по справі)

Черевко П. М.

Сватаненко В. І.

 

Артеменко І. А.

Громик Р.Д. 

середа-четвер

Колесніков Г. Я.

Вадовська Л. М.

Ващенко Л. Г.

Плавич Н. Д.

Драгоморецький М.М. (суддя –доповідач, головуючий по справі)

Черевко П. М.

Громик Р.Д. 

Артеменко І. А.

Сватаненко В. І.

 

середа-четвер

Колесніков Г. Я.

Вадовська Л. М.

Ващенко Л. Г.

Плавич Н. Д.

Драгоморецький М.М. (суддя –доповідач, головуючий по справі)

Артеменко І. А.

Сватаненко В. І.

 

Черевко П. М.

Громик Р.Д. 

середа-четвер

Колесніков Г. Я.

Вадовська Л. М.

Ващенко Л. Г.

Плавич Н. Д.

Драгоморецький М.М. (суддя –доповідач, головуючий по справі)

Артеменко І. А.

Громик Р.Д. 

Черевко П. М.

Сватаненко В. І.

 

середа-четвер

Колесніков Г. Я.

Вадовська Л. М.

Ващенко Л. Г.

Плавич Н. Д.

Драгоморецький М.М. (суддя –доповідач, головуючий по справі)

Сватаненко В. І.

Громик Р.Д. 

Черевко П. М.

Артеменко І. А.

 

середа-четвер

Колесніков Г. Я.

Вадовська Л. М.

Ващенко Л. Г.

Плавич Н. Д.

Склад № 3 (вівторок, четвер)

Сегеда С.М. (суддя –доповідач, головуючий по справі)

Гайворонський С.П.

Кононенко Н.А.

 

 

Заїкін А. П.

Калараш А. А.

 

вівторок-четвер

Журавльов О. Г.

Комлева О. С.

Кравець Ю.І.

 

Сегеда С.М. (суддя –доповідач, головуючий по справі)

Гайворонський С.П.

Заїкін А. П.

 

Кононенко Н. А.

Калараш А. А.

 

вівторок-четвер

Журавльов О. Г.

Комлева О. С.

Кравець Ю.І.

 

Сегеда С. М. (суддя –доповідач, головуючий по справі)

Гайворонський С. П.

Калараш А. А.

 

Кононенко Н. А.

Заїкін А. П.

 

вівторок-четвер

Журавльов О. Г.

Комлева О. С.

Кравець Ю.І.

 

Сегеда С. М. (суддя –доповідач, головуючий по справі)

Кононенко Н. А.

Заїкін А. П.

 

 

Гайворонський С. П.

Калараш А. А.

 

вівторок-четвер

Журавльов О. Г.

Комлева О. С.

Кравець Ю.І.

 

Сегеда С. М. (суддя –доповідач, головуючий по справі)

Кононенко Н. А.

Калараш А. А.

 

Гайворонський С. П.

Заїкін А. П.

 

вівторок-четвер

Журавльов О. Г.

Комлева О. С.

Кравець Ю.І.

 

Сегеда С. М. (суддя –доповідач, головуючий по справі)

Кононенко Н. А.

Заїкін А. П.

 

Гайворонський С. П.

Калараш А. А.

 

вівторок-четвер

Журавльов О. Г.

Комлева О. С.

Кравець Ю.І.

 

Сегеда С. М. (суддя –доповідач, головуючий по справі)

Кононенко Н. А.

Калараш А. А.

 

Гайворонський С. П.

Заїкін А. П.

 

вівторок-четвер

Журавльов О. Г.

Комлева О. С.

Кравець Ю.І.

 

Сегеда С. М. (суддя –доповідач, головуючий по справі)

Заїкін А. П.

Калараш А. А.

 

Гайворонський С. П.

Кононенко Н. А.

 

вівторок-четвер

Журавльов О. Г.

Комлева О. С.

Кравець Ю.І.

 

Гайворонський С.П. (суддя –доповідач, головуючий по справі)

Сегеда С.М.

Кононенко Н. А.

 

 

Заїкін А. П.

Калараш А. А.

 

вівторок-четвер

Журавльов О. Г.

Комлева О. С.

Кравець Ю.І.

 

Гайворонський С.П. (суддя –доповідач, головуючий по справі)

Сегеда С.М.

Заїкін А. П.

 

Кононенко Н. А.

Калараш А. А.

 

вівторок-четвер

Журавльов О. Г.

Комлева О. С.

Кравець Ю.І.

 

Гайворонський С.П. (суддя –доповідач, головуючий по справі)

Сегеда С.М.

Калараш А. А.

 

Кононенко Н. А.

Заїкін А. П.

 

вівторок-четвер

Журавльов О. Г.

Комлева О. С.

Кравець Ю.І.

 

Гайворонський С.П. (суддя –доповідач, головуючий по справі)

Кононенко Н. А.

Заїкін А. П.

 

Сегеда С.М.

Калараш А. А.

 

вівторок-четвер

Журавльов О. Г.

Комлева О. С.

Кравець Ю.І.

 

Гайворонський С.П. (суддя –доповідач, головуючий по справі)

Кононенко Н. А.

Калараш А. А.

 

Сегеда С.М.

Заїкін А. П.

 

вівторок-четвер

Журавльов О. Г.

Комлева О. С.

Кравець Ю.І.

 

Гайворонський С.П. (суддя –доповідач, головуючий по справі)

Заїкін А. П.

Калараш А. А.

 

Сегеда С.М.

Кононенко Н. А.

 

вівторок-четвер

Журавльов О. Г.

Комлева О. С.

Кравець Ю.І.

 

Кононенко Н.А. (суддя –доповідач, головуючий по справі)

Сегеда С.М.

Гайворонський С.П.

 

Заїкін А. П.

Калараш А. А.

 

вівторок-четвер

Журавльов О. Г.

Комлева О. С.

Кравець Ю.І.

 

Кононенко Н. А. (суддя –доповідач, головуючий по справі)

Сегеда С.М.

Заїкін А. П.

 

Гайворонський С.П.

Калараш А. А.

 

вівторок-четвер

Журавльов О. Г.

Комлева О. С.

Кравець Ю.І.

 

Кононенко Н. А. (суддя –доповідач, головуючий по справі)

Сегеда С.М.

Калараш А. А.

 

Гайворонський С.П.

Заїкін А. П.

 

вівторок-четвер

Журавльов О. Г.

Комлева О. С.

Кравець Ю.І.

 

Кононенко Н. А. (суддя –доповідач, головуючий по справі)

Гайворонський С.П.

Калараш А. А.

 

Сегеда С.М.

Калараш А. А.

 

вівторок-четвер

Журавльов О. Г.

Комлева О. С.

Кравець Ю.І.

 

Кононенко Н. А. (суддя –доповідач, головуючий по справі)

Заїкін А. П.

Калараш А. А.

 

Сегеда С.М.

Гайворонський С.П.

 

вівторок-четвер

Журавльов О. Г.

Комлева О. С.

Кравець Ю.І.

 

Склад  № 4 (середа)

Журавльов О.Г. (суддя – доповідач, головуючий по справі)

Комлева О.С.

Кравець Ю.І.

 

середа

Сегеда С. М.

Гайворонський С. П.

Кононенко Н. А.

Заїкін А. П.

Калараш А. А.

 

Кравець Ю.І. (суддя – доповідач, головуючий по справі)

Журавльов О.Г.

Комлева О.С.

 

 

середа

Сегеда С. М.

Гайворонський С. П.

Кононенко Н. А.

Заїкін А. П.

Калараш А. А.

 

Комлева О.С. (суддя –доповідач, головуючий по справі)

Журавльов О.Г.

Кравець Ю.І.

 

середа

Сегеда С. М.

Гайворонський С. П.

Кононенко Н. А.

Заїкін А. П.

Калараш А. А.

 

Склад № 5 (вівторок, четвер)

Процик М. В. (суддя –доповідач, головуючий по справі)

Сєвєрова Є. С.

Дрішлюк А.І.

Гірняк Л. А.

Таварткіладзе О.М.

 

Гірняк Л. А.

Таварткіладзе О.М.

 

понеділок,  вівторок, четвер

Сидоренко І.П. Погорєлова С.О.

Цюра Т.В.

Станкевич В.А.

 

Процик М. В. (суддя –доповідач, головуючий по справі)

Сєвєрова Є. С.

Гірняк Л. А.

 

Дрішлюк А.І.

Таварткіладзе О.М.

 

понеділок, вівторок, четвер

Сидоренко І.П. Погорєлова С.О.

Цюра Т.В.

Станкевич В.А.

 

Процик М. В. (суддя –доповідач, головуючий по справі)

Сєвєрова Є. С.

Таварткіладзе О.М.

 

Дрішлюк А.І.

Гірняк Л. А.

 

понеділок, вівторок, четвер

Сидоренко І.П. Погорєлова С.О.

Цюра Т.В.

Станкевич В.А.

 

Процик М. В. (суддя –доповідач, головуючий по справі)

Дрішлюк А.І.

Гірняк Л. А.

 

Сєвєрова Є. С.

Таварткіладзе О.М.

 

понеділок, вівторок, четвер

Сидоренко І.П. Погорєлова С.О.

Цюра Т.В.

Станкевич В.А.

 

Процик М. В. (суддя –доповідач, головуючий по справі)

Дрішлюк А.І.

Таварткіладзе О.М.

 

Сєвєрова Є. С.

Гірняк Л. А.

 

понеділок, вівторок, четвер

Сидоренко І.П. Погорєлова С.О.

Цюра Т.В.

Станкевич В.А.

 

Процик М. В. (суддя –доповідач, головуючий по справі)

Гірняк Л. А.

Таварткіладзе О.М.

 

Сєвєрова Є. С.

Дрішлюк А.І.

 

понеділок, вівторок, четвер

Сидоренко І.П. Погорєлова С.О.

Цюра Т.В.

Станкевич В.А.

 

Сєвєрова Є. С.  (суддя –доповідач, головуючий по справі)

Процик М. В.

Дрішлюк А.І.

 

Гірняк Л. А.

Таварткіладзе О.М.

 

понеділок, вівторок, четвер

Сидоренко І.П. Погорєлова С.О.

Цюра Т.В.

Станкевич В.А.

 

Сєвєрова Є. С.  (суддя –доповідач, головуючий по справі)

Процик М. В.

Гірняк Л. А.

Дрішлюк А.І. Таварткіладзе О.М.

 

понеділок,  вівторок, четвер

Сидоренко І.П. Погорєлова С.О.

Цюра Т.В.

Станкевич В.А.

 

Сєвєрова Є. С.  (суддя –доповідач, головуючий по справі)

Процик М. В.

Таварткіладзе О.М.

 

Дрішлюк А.І.

Гірняк Л. А.

 

понеділок,  вівторок, четвер

Сидоренко І.П. Погорєлова С.О.

Цюра Т.В.

Станкевич В.А.

 

Сєвєрова Є. С.  (суддя –доповідач, головуючий по справі)

Дрішлюк А.І.

Гірняк Л. А.

 

Процик М. В.

Таварткіладзе О.М.

 

понеділок,  вівторок, четвер

Сидоренко І.П. Погорєлова С.О.

Цюра Т.В.

Станкевич В.А.

 

Сєвєрова Є. С.  (суддя –доповідач, головуючий по справі)

Дрішлюк А.І.

Таварткіладзе О.М.

 

Процик М. В.

Гірняк Л. А.

 

понеділок,  вівторок, четвер

Сидоренко І.П. Погорєлова С.О.

Цюра Т.В.

Станкевич В.А.

 

Сєвєрова Є. С.  (суддя –доповідач, головуючий по справі)

Гірняк Л. А.

Таварткіладзе О.М.

 

Процик М. В.

Дрішлюк А.І.

 

понеділок,  вівторок, четвер

Сидоренко І.П. Погорєлова С.О.

Цюра Т.В.

Станкевич В.А.

 

Склад  № 6 (понеділок, вівторок, п`ятниця)

Сидоренко І.П. (суддя –доповідач, головуючий по справі)

Погорєлова С.О.

Цюра Т.В.

 

 Станкевич В.А.

 

понеділок, вівторок, п’ятниця

Процик М. В.

Сєвєрова Є.С.

Дрішлюк А.І.

Гірняк Л. А.

Таварткеладзе О.М.

 

Сидоренко І.П. (суддя –доповідач, головуючий по справі)

Цюра Т.В.

Станкевич В.А.

 

Погорєлова С.О.

 

понеділок, вівторок, п’ятниця

Процик М. В.

Сєвєрова Є.С.

Дрішлюк А.І.

Гірняк Л. А.

Таварткеладзе О.М.

 

Сидоренко І.П. (суддя –доповідач, головуючий по справі)

Погорєлова С.О.

Станкевич В.А.

 

Цюра Т.В.

 

понеділок, вівторок, п’ятниця

Процик М. В.

Сєвєрова Є.С.

Дрішлюк А.І.

Гірняк Л. А.

Таварткеладзе О.М.

 

Погорєлова С.О. (суддя –доповідач, головуючий по справі)

Цюра Т.В.

Сидоренко І.П.

 

 Станкевич В.А.

понеділок, вівторок, п’ятниця

Процик М. В.

Сєвєрова Є.С.

Дрішлюк А.І.

Гірняк Л. А.

Таварткеладзе О.М.

 

Погорєлова С.О. (суддя –доповідач, головуючий по справі)

Цюра Т.В.

Станкевич В.А.

 

Сидоренко І.П.

 

понеділок, вівторок, п’ятниця

Процик М. В.

Сєвєрова Є.С.

Дрішлюк А.І.

Гірняк Л. А.

Таварткеладзе О.М.

 

Погорєлова С.О. (суддя –доповідач, головуючий по справі)

Сидоренко І.П.

Станкевич В.А.   

Цюра Т.В.

понеділок, вівторок, п’ятниця

Процик М. В.

Сєвєрова Є.С.

Дрішлюк А.І.

Гірняк Л. А.

Таварткеладзе О.М.

 

Цюра Т.В. (суддя –доповідач, головуючий по справі)

Сидоренко І.В.

Погорєлова С.О.

Станкевич В.А.   

понеділок, вівторок, п’ятниця

Процик М. В.

Сєвєрова Є.С.

Дрішлюк А.І.

Гірняк Л. А.

Таварткеладзе О.М.

 

Цюра Т.В. (суддя –доповідач, головуючий по справі)

Погорєлова С.О.

Станкевич В.А.   

Сидоренко І.П.

 

понеділок, вівторок, п’ятниця

Процик М. В.

Сєвєрова Є.С.

Дрішлюк А.І.

Гірняк Л. А.

Таварткеладзе О.М.

 

Цюра Т.В. (суддя –доповідач, головуючий по справі)

Станкевич В.А.   

Сидоренко І.П.    

Погорєлова С.О.

 

понеділок, вівторок, п’ятниця

Процик М. В.

Сєвєрова Є.С.

Дрішлюк А.І.

Гірняк Л. А.

Таварткеладзе О.М.

 

 

 

Додаток № 7

 

до Засад застосування автоматизованої системи документообігу суду для розподілу судових справ та матеріалів між суддями в апеляційному суді Одеської області

(в ред. рішення загальних зборів суддів від 12.12.2016 р.).

 

 

 

Колегія №1

Взаємозамінність складів №1-№2; №3-№4

Склад 1

Склад №2

Джулай О.Б.

Копіца О.В.

Балан В.Д.

Толкаченко О.О.

Кадегроб А.І.

Котелевський Р.І.

Прібилов В.М.

Склад №3

Склад №4

Гончаров О.О.

Потанін О.О.

Грідіна Н.В.

Балабан В.Ф.

Грищенко Л.Д.

Желєзнов В.М.

Мандрик В.О.

Фаріна В.П.

 

 

 

Додаток №7-а

до Засад застосування автоматизованої системи документообігу суду для розподілу судових справ та матеріалів між суддями в апеляційному суді Одеської області

 

(в ред. рішення загальних зборів суддів від 12.12.2016 р.).

 

 

 

Постійно діючі колегії суддів

 (постійно діючий процесуальний склад)

 

 

 

 

Пріоритетні резервні судді складу

Дні засідань

 

Загальні резервні судді складу

Склад №  1

Джулай О. Б. (суддя –доповідач, головуючий по справі)

Толкаченко О. О.

Балан В.Д.

 

Копіца О. В.

 

 

Кадегроб А. І.

Котелевський Р. І.

Прібилов В. М.

Джулай О. Б. (суддя –доповідач, головуючий по справі)

Толкаченко О. О.

Копіца О. В.

 

 

Балан В.Д.

 

 

Кадегроб А. І.

Котелевський Р. І.

Прібилов В. М.

Джулай О. Б. (суддя –доповідач, головуючий по справі)

Копіца О. В.

Балан В. Д.

 

Толкаченко О. О.

 

 

Кадегроб А. І.

Котелевський Р. І.

Прібилов В. М.

Копіца О. В. (суддя –доповідач, головуючий по справі)

Джулай О. Б.   

Балан В.Д.

 

Толкаченко О. О.

 

Кадегроб А. І.

Котелевський Р. І.

Прібилов В. М.

Копіца О. В. (суддя –доповідач, головуючий по справі)

Джулай О. Б.  

Толкаченко О. О.

 

Балан В.Д.

 

 

Кадегроб А. І.

Котелевський Р. І.

Прібилов В. М.

Копіца О. В. (суддя –доповідач, головуючий по справі)

Толкаченко О. О.

Балан В.Д.

 

Джулай О. Б. 

 

Кадегроб А. І.

Котелевський Р. І.

Прібилов В. М.

Толкаченко О. О.(суддя –доповідач, головуючий по справі)

Джулай О. Б.  

Копіца О. В.

Балан В.Д.

 

 

Кадегроб А. І.

Котелевський Р. І.

Прібилов В. М.

Толкаченко О. О. (суддя –доповідач, головуючий по справі)

Балан В.Д.

Копіца О. В.

Джулай О. Б.  

 

 

Кадегроб А. І.

Котелевський Р. І.

Прібилов В. М.

Толкаченко О. О. (суддя –доповідач, головуючий по справі)

Джулай О. Б.  

Балан В.Д.

 

Копіца О. В.

 

Кадегроб А. І.

Котелевський Р. І.

Прібилов В. М.

Балан В.Д. (суддя –доповідач, головуючий по справі)

Джулай О. Б.  

Копіца О. В.

Толкаченко О. О.

 

Кадегроб А. І.

Котелевський Р. І.

Прібилов В. М.

Балан В.Д. (суддя –доповідач, головуючий по справі)

Толкаченко О. О.

Копіца О. В.

Джулай О. Б.  

 

 

Кадегроб А. І.

Котелевський Р. І.

Прібилов В. М.

Балан В.Д. (суддя –доповідач, головуючий по справі)

Джулай О. Б.  

Толкаченко О. О.

Копіца О. В.

 

Кадегроб А. І.

Котелевський Р. І.

Прібилов В. М.

Склад № 2

Кадегроб А.І. (суддя –доповідач, головуючий по справі)

Прібилов В.М.

Котелевський Р.І.

 

 

 

 

 

 

Джулай О. Б.

Копіца О. В.

Балан В. Д.

Толкаченко О. О.

Прібилов В.М. (суддя –доповідач, головуючий по справі)

Кадегроб А.І.

Котелевський Р.І.

 

 

 

 

Джулай О. Б.

Копіца О. В.

Балан В. Д.

Толкаченко О. О.

Котелевський Р.І.  (суддя –доповідач, головуючий по справі)

Прібилов В.М.

Кадегроб А.І.

 

 

 

Джулай О. Б.

Копіца О. В.

Балан В. Д.

Толкаченко О. О.

Склад № 3

 Гончаров О.О. (суддя –доповідач, головуючий по справі)

Потанін О.О.

Грідіна Н.В.

 

Балабан В.Ф.

 

 

Гончаров О.О. (суддя –доповідач, головуючий по справі)

Потанін О.О.

Балабан В.Ф.

Грідіна Н.В.

 

 

 

Гончаров О.О. (суддя –доповідач, головуючий по справі)

Грідіна Н.В.

Балабан В.Ф.

Потанін О.О.

 

 

 

Потанін О.О.(суддя –доповідач, головуючий по справі)

Гончаров О.О.

Грідіна Н.В.

 

Балабан В.Ф.

 

 

Потанін О.О.(суддя –доповідач, головуючий по справі)

Гончаров О.О.

Балабан В.Ф.

Грідіна Н.В.

 

 

 

Потанін О.О. (суддя –доповідач, головуючий по справі)

Грідіна Н.В.

Балабан В.Ф.

Гончаров О.О.

 

 

 

Склад № 4

Грищенко Л.Д. (суддя –доповідач, головуючий по справі)

Желєзнов В.М.

Мандрик В.О.

 

Фаріна В.П.

 

 

 

Грищенко Л.Д. (суддя –доповідач, головуючий по справі)

Желєзнов В.М.

Фаріна В.П.

 

Мандрик В.О.

 

 

 

Грищенко Л.Д. (суддя –доповідач, головуючий по справі)

Мандрик В.О.

Фаріна В.П.

 

Желєзнов В.М.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3) в зв’язку з персональними змінами в колегіях суддів та постійно діючих процесуальних складах та для належної організації роботи палати пропоную надати головуючим по справам можливість здійснювати на свій розсуд або відновлення визначеного цим рішенням процесуального складу або залишати справу, провадження за якою вже відкрито в складі, яким було призначено справу до розгляду (з врахуванням  зайнятості членів колегії та інших суддів в розгляді інших справ – раніше призначених, процесуальної стаді тощо).

4) доручити відповідальному працівнику за здійснення налаштувань автоматизованого розподілу справ та матеріалів між суддями за допомогою АСДС Орловій С.І. привести налаштування автоматизованої системи документообігу суду у відповідність до Засад використання автоматизованої системи документообігу суду в апеляційному суді Одеської області у редакції від 30 травня 2016 року зі змінами внесеними 30 вересня 2016 р.

5) Розмістити текст змінених Засад використання автоматизованої системи документообігу суду в апеляційному суді Одеської області у редакції від 30 травня 2016 року зі змінами внесеними цим рішенням на внутрішньому веб-сайті суду та на офіційному веб-сайті суду.

 

 

Голова                                               зборів                                                                                           Г.Я. Колесніков

 

Секретар  зборів                                                                                      А.І. Дрішлюк