flag Судова влада України

В ході реформування судової системи цей суд припинив роботу

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Оренда приміщень

ОГОЛОШЕННЯ

про проведення конкурсу на право оренди об'єктів

нерухомого житла (нежитлового приміщення)

 

  1. Нежитлове приміщення загальною площею 2,50 кв.м, за адресою: м. Одеса, вул. Івана а Юрія Лип, 24А; балансоутримувач – Апеляційний суд Одеської області; стартова орендна плата за базовий місяць вересень 2018 року – 208,45 грн.; сума застави – 208,45 грн.
Розмір стартової орендної плати (початковий розмір орендної ставки) об’єкта оренди визначається з урахуванням орендних ставок за використання комунального нерухомого майна відповідно до Методики розрахунку орендної плати за державне майно та пропорції її розподілу, затвердженої постановою Кабінету міністрів України від 04.10.1995 № 786 «Про Методику розрахунку орендної плати за державне майно та пропорції її розподілу». 

Початкові умови конкурсу на право оренди об’єктів нерухомого майна, що належить до державної власності:

  1. Найбільший запропонований розмір (%) орендної ставки за використання нерухомого майна за визначеним цільовим призначенням порівняно із початковим розміром орендної ставки.
  2. Запропонований розмір орендної ставки за використання нерухомого майна повинен бути не нижче орендної ставки згідно з розрахунку орендної плати за державне майно та пропорції її розподілу, затвердженої постановою Кабінету міністрів України від 04.10.1995 № 786 «Про Методику розрахунку орендної плати за державне майно та пропорції її розподілу» із змінами та доповненнями».
  3. Мета використання нерухомого майна (об’єкту оренди) за цільовим призначенням – розміщення ксерокопіювальної техніки для надання населенню послуг із ксерокопіювання документів.Для участі у конкурсі претендент або уповноважена ним особа, подає на розгляд конкурсної комісії прошнуровані та пронумеровані документи, а саме:

3.1. Опис нижчезазначених документів.

3.2. Заяву про участь у конкурсі.

 3.3. Відомості про претендента на участь у конкурсі:

для учасників конкурсу, які є юридичними особами:

 

Для фізичних осіб - суб’єктів підприємницької діяльності:

3.4. Документи, що засвідчують сплату авансової орендної плати.

3.5. Документи, що підтверджують досвід та можливість надання послуг в освітній сфері (для претендентів на участь у конкурсі по об’єктах закладів освіти).

 3.6. Зобов’язання щодо виконання умов конкурсу.

3.7. Інформацію про засоби зв’язку з претендентами на участь у конкурсі та їх реквізити для повернення авансової орендної плати.

3.8. Документи, зазначені в п.п. 3.1 - 3.5 подаються в запечатаному конверті з написом «На конкурс», скріпленому на місці його відкриття (склеювання) підписом та печаткою (у разі її наявності) претендента, його найменуванням та зазначенням об’єкта оренди.

  1. Документи для участі у конкурсі, зазначені в п. 3, подаються супровідним листом не пізніше кінцевого терміну їх подання. Подання документів для участі у конкурсі засобами поштового зв’язку допускається за умови надходження цих документів не пізніше кінцевого терміну їх подання. Кінцевий термін подання документів для участі у конкурсі 10 вересня 2018 року. Документи, що подані (надійшли) після кінцевого строку надання документів, залишаються без розгляду.
  2. Визначення переможця конкурсу.

5.1. Переможця конкурсу визначає конкурсна комісія.

5.2. Переможцем визнається учасник, який після оголошення пропозицій всіх учасників конкурсу, запропонував найвищий розмір орендної плати за перший/базовий місяць оренди (без ПДВ) із застосуванням принципу аукціону та зобов’язався виконати інші умови конкурсу.

5.3. У разі надходження однієї пропозиції, яка відповідає умовам конкурсу, аукціон з визначення розміру орендної плати не проводиться і з таким претендентом укладається договір оренди згідно з наданою ним пропозицією.

            Документи приймаються у відділі діловодства та обліку звернень громадян апеляційного суду Одеської області за адресою: м. Одеса, вул. Івана та Юрія Лип, 24А.

За додатковою інформацією звертатися по тел.: (0482)-49-26-20.