flag Судова влада України

В ході реформування судової системи цей суд припинив роботу

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Електронний документообіг в діяльності апеляційного суду Одеської області

22 грудня 2017, 14:42

У місцевих та апеляційних судах загальної юрисдикції України, в тому числі і в апеляційному суді Одеської області, функціонує автоматизована система документообігу суду Д-3, за допомогою якої запроваджено порядок обміну електронними документами між судом та учасниками судового процесу, зокрема, в частині надсилання судом таким учасникам процесуальних документів у справах з фіксацією факту направлення/отримання цих документів учасниками судового процесу, а саме надсилання:

  1. процесуальних документів (судових повісток та повідомлень і судових рішень) у судових справах в електронному вигляді на вказану учасником судового процесу електронну адресу (поштову скриньку);
  2. текстів судових повісток/повідомлень у вигляді SMS-повідомлень на вказаний учасником судового процесу номер мобільного засобу зв’язку.

Для отримання від суду процесуальних документів (судових повісток та повідомлень і судових рішень) в електронному вигляді учаснику судового процесу потрібно:

  1. зареєструватися в системі обміну електронними документами між судом та учасниками судового процесу за адресою: mail.gov.ua, внаслідок чого за вибором створюється поштова скринька або електронний кабінет з адресою ________@mail.gov.ua з вільним доступом до цієї адреси з будь-якого комп’ютера за допомогою мережі Інтернет;
  2. подати до суду, де знаходиться судова справа, заявку про отримання процесуальних документів в електронному вигляді з вказівкою електронної адреси учасника судового процесу.

                                                         Форма заявки 

До _______________________________________

      (найменування суду)

від ______________________________________

      (ПІБ або найменування особи, її уповноваженого представника)

справа №__________________________

                      (за наявності відомостей)

за позовом (заявою, скаргою, поданням)______________________

                    (ПІБ або найменування особи)

 до____________________________

       (ПІБ або найменування особи)

про ________________________________________ 

   від _____________________ року

Заявка

про отримання процесуальних документів в електронному вигляді

 

Прошу надсилати процесуальні документи в електронному вигляді на електронну адресу ____________@mail.gov.ua.

У разі перегляду судового рішення (рішення, ухвали, постанови тощо) по справі судом апеляційної інстанції, прошу надсилати по даному провадженню процесуальні документи в електронному вигляді вищевказаними судами на зазначену електронну адресу.

Підтверджую факт реєстрації в системі обміну електронними документами між судом та учасниками судового процесу та достовірність внесеної інформації про особу.

Дата                                                                                                                                                     підпис учасника процесу або

                                                                                                                                                             його уповноваженого представника

 

Для отримання тексту судової повістки в електронній формі за допомогою SMS-повідомлення учаснику судового процесу потрібно:

Подати до суду, де знаходиться судова справа, заявку про отримання судової повістки в електронній формі за допомогою SMS-повідомлення у відповідній справі з вказівкою номеру засобу мобільного зв’язку учасника судового процесу.

                                                                                              Форма заявки

До _______________________________________

       (найменування суду)

від _______________________________________

       (ПІБ або найменування особи, її  уповноваженого представника)

справа №_________________

                 (за наявності відомостей)

за позовом (заявою, скаргою. поданням)__________________

                   (ПІБ або найменування особи)

до_____________________

         (ПІБ або найменування особи)

про  _______________________

              від _____________________ року

Заявка

про отримання судової повістки в електронній формі за допомогою SMS-повідомлення

 

Прошу надсилати судову повістку в електронній формі за допомогою SMS-повідомлення на мій мобільний номер телефону (+380____)_______________.

У разі перегляду судового рішення (рішення, ухвали, постанови тощо) по справі судом апеляційної чи касаційної інстанції, прошу надсилати по даному провадженню судову повістку в електронній формі за допомогою SMS-повідомлення вищевказаними судами на зазначений номер телефону.

Про зміну номеру мобільного телефону та обставин, які перешкоджатимуть отриманню SMS-повідомлень, зобов’язуюсь повідомити суд.

Необхідність відправки повідомлення латинськими літерами ______ (так, ні).

«Так» вказується у разі,  якщо мобільний телефон не підтримує відображення кириличних символів.

Дата                                                                                                                                                     підпис учасника процесу або

                                                                                                                                                             його уповноваженого представника

 

Крім того, з 03. 04. 2017 р. апеляційний суд Одеської області за наказом Державної судової адміністрації України від 23. 03. 2017 р. № 367 «Про проведення дослідної експлуатації підсистеми "Електронний суд" в пілотних судах» (зі змінами) є одним з пілотних судів, де проводиться дослідна експлуатація підсистеми «Електронний суд» автоматизованої системи документообігу суду, внаслідок чого у випадку створення електронного кабінету в системі «Електронний суд» за адресою: mail.gov.ua учасником судового процесу, останній наділяється можливістю автоматично отримувати інформацію по судових справах, в яких він бере участь, з розміщенням цієї інформації в його електронному кабінеті.

Додаток:

Питання порядку електронного документообігу документів визначені Тимчасовим регламентом надсилання судом електронних документів учасникам судового процесу, кримінального провадження, затвердженим наказом Державної судової адміністрації України від 07. 11. 2016 р. № 227, і Тимчасовим регламентом обміну електронними документами між судами та учасниками судового процесу, затвердженим наказом Державної судової адміністрації України від 23. 03. 2017 р. № 367 "Про проведення дослідної експлуатації підсистеми "Електронний суд" в пілотних судах" (зі змінами).