flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Тренінг – одна з форм підготовки суддів

13 березня 2018, 15:01

12–16 березня 2018 року в місті Одесі місцеве регіональне відділення Національної школи суддів України проводить підготовку суддів місцевих загальних судів.

Відкриваючи захід, директор Одеського регіонального відділення Валерій Левенець зазначив, що важливим елементом самовдосконалення в професійній діяльності є підвищення своєї кваліфікації шляхом отримання нових знань і вмінь.

Суддя, заступник голови апеляційного суду Одеської області, доцент, кандидат юридичних наук Андрій Дрішлюк зупинився на розгляді судової практики розгляду спорів, які випливають із кредитних правовідносин, та відповідальності за порушення грошового зобов’язання.

Про захист права власності в цивільному судочинстві розповість суддя, секретар судової палати з розгляду цивільних справ апеляційного суду Одеської області, доцент, кандидат юридичних наук Єлєна Сєвєрова.

Суддя апеляційного суду Одеської області Наталія Грідіна ознайомить з особливостями розгляду кримінальних проваджень щодо неповнолітних та практикою здійснення судового контролю за досудовим розслідуванням у світлі положень Кримінального процесуального кодексу України.

Суддя-спікер апеляційного суду Одеської області, доцент, кандидат юридичних наук Олег Копіца розгляне з колегами практику провадження у справах про адміністративні правопорушення.

На завершення викладач зосередить увагу на проблемних питаннях антикорупційного законодавства.

Джерело