flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

В апеляційному суді Одеської області проводиться анонімне опитування відвідувачів суду

06 липня 2018, 11:48

Сьогодні, 06.07.2018 в апеляційному суді Одеської області розпочалось добровільне анонімне опитування відвідувачів – учасників проваджень з питань діяльності суду, яке триватиме до 25.07.2018.

Респондентам пропонується заповнити бланки анкет та відповісти на питання, що стосуються доступу громадян до правосуддя, ефективності організації роботи суду та здійснення судочинства.

Паперові бланки анкет можна отримати на першому поверсі суду (м. Одеса, вул. вул. Івана та Юрія Лип, 24-а, каб. 101) та залишити в скриньці для заповнених анкет.

Також,  опитування можна пройти он-лайн шляхом заповнення електронної форми анкети на офіційному сайті апеляційного суду Одеської області, натиснувши на посилання нижче.

 

Перейти до заповнення електронної анкети

 

Звертаємо Вашу увагу, що опитування є добровільним і проводиться з метою отримання зовнішньої незалежної оцінки роботи суду.

Інформація, яка збирається, є цілком конфіденційною і отримані відповіді будуть використані лише в узагальненому вигляді. Інформація отримується з метою розробки ефективних кроків щодо поліпшення якості роботи та підвищення рівня довіри громадян до суду.

 

Запрошуємо Вас взяти участь в опитуванні! Ваша думка є важливою для нас!