flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Результати анонімного опитування відвідувачів апеляційного суду Одеської області

31 липня 2018, 11:49

В період з 06.07.2018 року  по 25.07.2018  року  в апеляційному суді Одеської області було проведено опитування відвідувачів суду.

Проведене опитування є досить корисним. Практична користь його полягає у тому, що отримані результати використовуватимуться для всебічного врахування думки громадян, визначення шляхів подолання існуючих проблем та прийняття відповідних управлінських рішень, направлених на їх вирішення та удосконалення діяльності судової установи.

В рамках опитування на інформаційних стендах та на офіційному сайті суду було розміщено оголошення про заплановане опитування. Відвідувачі суду мали змогу заповнити анкету у будівлі суду, а також у зручний для себе час, за допомогою спеціально розробленої форми в онлайн-режимі на сайті суду.

В анкетній формі було передбачено 17 питань,  відповідаючи на які громадяни мали  можливість оцінити якість роботи суду (умови перебування у суді, повноту, якість та доступність інформації, ефективність організації роботи суду, виконання обов’язків працівниками апарату суду та їх ставлення до відвідувачів) та надати свої пропозиції і побажання відносно роботи суду.

Загалом в опитуванні взяли участь 811 особи.

                         

   

                         

 

                              

 

                

 

      

 

     

 

      

 

      

 

Висновки:

Підводячи підсумки проведеного анкетування, слід зазначити, що загалом робота суду організована належним чином, відвідувачі суду відзначили ввічливе та уважне ставлення працівників апарату суду до громадян, своєчасне надання відповідей на звернення та високий рівень надання допомоги відвідувачам суду при вирішенні процесуальних питань. Отримані показники є стимулом для подальшого удосконалення діяльності суду, оскільки необхідно завжди прагнути здобувати кращих результатів у роботі, а не залишатися на досягнутому рівні.

Ми вдячні всім, хто прийняв участь в опитуванні, результати анкетування будуть враховані у подальшій роботі суду.

 

 

    Прес-служба апеляційного суду Одеської області