flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Якісне судове рішення як реалізація права на справедливий суд

14 вересня 2018, 10:29

Актуальні питання написання судових рішень у світлі новел процесуального законодавства у кримінальному судочинстві стали темою обговорення на робочому засіданні розробників тренінгу для суддів, що відбувся у приміщенні Національної школи суддів України у м. Києві.

Підвищення якості правосуддя та, як наслідок, довіри до суду, висуває певні вимоги й до якості судових рішень, які, з огляду на зміни, що відбулися у кримінальному процесуальному законодавстві, мають відповідати сучасним підходам та регламентуватися не лише нормами національного законодавства, а й нормами міжнародного права та практикою Європейського суду з прав людини.

До складу розробників тренінгу, метою якого є покращення якості написання судових рішень, увійшли судді судів різних інстанцій серед яких також були присутні заступник голови апеляційного суду Одеської області суддя Олександр Джулай та суддя апеляційного суду Одеської області Альбіна Кадегроб, які є досвідченими викладачами Національної  школи суддів України.

Матеріали тренінгу, що розроблюється для подальшого запровадження в навчальний процес підготовки суддів, покликані вдосконалити вже отриманий суддями кримінальної спеціалізації досвід, а також сформувати нові навички в написанні якісних судових рішень шляхом досягнення їх більш чіткого формулювання, змістовного наповнення, логічного та обґрунтованого викладу. 

Прес-служба апеляційного суду

Одеської області