flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Суддя апеляційного суду Одеської області Олег Копіца провів антикорупційний «урок» для суддів місцевих судів Одещини

14 вересня 2018, 14:50

Сьогодні Одеське регіональне відділення Національної школи суддів України в рамках проведення підготовки з підтримання кваліфікації зібрало своїх слухачів – суддів місцевих загальних судів м. Одеси та Одеської області в конференц-залі апеляційного суду Одеської області.

Для проведення лекції, присвяченому висвітленню проблемних питань антикорупційного законодавства та практиці його застосування, Одеським регіональним відділенням НШСУ був запрошений сертифікований тренер закладу, суддя апеляційного суду Одеської області, кандидат юридичних наук Олег Копіца.

Під час лекції, що складалась з двох блоків – загального огляду антикорупційного законодавства та практичного застосування місцевими загальними судами антикорупційного законодавства, викладач проаналізував законодавство щодо запобігання корупції (міжнародні стандарти у сфері запобігання корупції, чинне національне антикорупційне законодавство), висвітлив питання щодо механізмів запобігання корупційним правопорушенням та правопорушенням, пов’язаним із корупцією, окресливши окремі аспекти запобігання корупції.

Неабиякий інтерес слухачів викликали обговорення питань щодо особливостей Е-декларування, моніторингу способу життя та проблемних питань регулювання питань конфлікту інтересів та механізмів дотримання законодавства щодо конфлікту інтересів.

В ході спільних обговорень актуальних та проблемних питань з зазначеної таметики, судді місцевих судів обмінялися досвідом роботи, обговорили приклади з власної практики та отримали фахові рекомендації, спрямовані на усунення помилок в застосуванні  антикорупційного законодавства.

Прес-служба апеляційного суду

Одеської області