flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Повідомлення апеляційного суду Одеської області щодо здійснення своїх повноважень

03 жовтня 2018, 10:00

Апеляційний суд Одеської області повідомляє, що Указом Президента України № 452/2017  від 29 грудня 2017 року «Про ліквідацію апеляційних судів та утворення апеляційних судів в апеляційних округах», апеляційний суд Одеської області ліквідовано та утворено Одеській апеляційний суд в апеляційному окрузі, що включає Одеську область, з місцезнаходженням у місті Одесі.

Разом з тим, в Указі Президента України №297/2018 від 28 вересня 2018 року «Про переведення суддів», питання щодо переведення суддів апеляційного суду Одеської області не вирішувалося.

Тому, суд продовжує здійснювати свої повноваження у звичному режимі, до прийняття  рішення про переведення суддів Вищою радою правосуддя.

Судові засідання у справах, призначених до розгляду в апеляційному суді  Одеської області, відбуваються згідно з визначеним графіком. Про дати та час розгляду судових справ можна дізнатися на офіційному сайті апеляційного суду Одеської області у розділі «Список справ, призначених до розгляду» або на інформаційних стендах у приміщеннях суду.

У разі оприлюднення порядку денного Вищої Ради правосуддя щодо вирішення питання про переведення суддів апеляційного суду Одеської області до новоутвореного, зазначена інформація своєчасно буде розміщена на сайті апеляційного суду Одеської області.

  Прес-служба апеляційного суду

 Одеської області