Задати питання Задати питання
flag Судова влада України

Прес-реліз щодо розгляду справи за апеляційною скаргою адвокатів Зуєвої І.І. та Піщанецького Ю.В. в інтересах підозрюваного Бровцина А.Ю.

05 січня 2018, 14:10

Бровцин А.Ю., який є мешканцем м. Білгород-Дністровський Одеської області, підозрюється в тому, що він на початку грудня 2017 року, діючи умисно, з корисливих спонукань та за попередньою змовою з іншою особою, прибув до с. Зоря Саратського району Одеської області, де з приміщення одного з домоволодінь села, в яке він проник шляхом віджимання металево-пластикового вікна, таємно викрав гроші та ювелірні вироби з золота на загальну суму 207 960 грн.  

Ухвалою слідчого судді Саратського районного суду Одеської області від 28 грудня 2017 року до Бровцина А.Ю., який підозрюється у вчиненні злочину, передбаченому ч. 3 ст. 185 КК України, застосований запобіжний захід у виді тримання під вартою строком на 60 діб із визначенням застави у сумі 264 300 грн.

Не погодившись з зазначеною ухвалою, захисники підозрюваного Бровцина А.Ю. подали апеляційну скаргу, розгляд якої апеляційним судом був призначений на 05 січня 2018 року.

У зазначений день до апеляційного суду прибули представники місцевих засобів масової інформації, оскільки зазначені події притягли до себе увагу жителів Саратського району Одеської області. 

Проте, у зв’язку з неявкою до судового засідання прокурора, участь якого відповідно до вимог кримінального процесуального закону є обов’язковою, розгляд апеляційної скарги захисників відкладений на 10 годину 12 січня 2018 року.

Прес-служба апеляційного  суду

Одеської області