Задати питання Задати питання
flag Судова влада України

Місце розгляду кримінального провадження щодо Долженкова С.О. визначатиме Верховний Суд

10 січня 2018, 12:14

09 січня 2018 року колегією суддів судової палати з розгляду кримінальних справ апеляційного суду Одеської області розглянуте подання судді Київського районного суду м.Одеси про направлення обвинувального акту відносно Долженкова С.О., який обвинувачується у вчиненні злочинів, передбачених ч. 2 ст. 110, ч. 1 ст. 109, ч. 1 ст. 14, ч. 1 ст. 294 КК України, до Верховного Суду для визначення територіальної підсудності даного кримінального провадження.

Долженкову С.О. було висунуте обвинувачення у вчиненні дій, спрямованих на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу з метою захоплення державної влади, а також у готуванні до організації масових заворушень, що супроводжувались опором представникам влади із застосуванням предметів, які б використовувались як зброя, та здійсненні публічних закликів до вчинення умисних дій, вчинених за попередньою змовою групою осіб з метою зміни меж території і державного кордону України на порушення порядку, встановленого Конституцією України.

Підставою для направлення кримінального провадження до апеляційного суду, відповідно до подання стало те, що кримінальне провадження стосовно Долженкова С.О. надійшло для розгляду до Київського районного суду м.Одеси з порушенням правил територіальної підсудності. Зокрема у поданні зазначено, що найбільш тяжкі з інкримінованих Долженкову С.О. кримінальні правопорушення були вчинені на території м.Миколаїв, в зв’язку з чим, на підставі вимог ч. 1 ст. 32 КПК України, кримінальне провадження має здійснювати суд, у межах територіальної юрисдикції якого вчинено більш тяжке правопорушення.

Колегія суддів судової палати з розгляду кримінальних справ апеляційного суду Одеської області задовольнила подання судді Київського районного суду м.Одеси та вирішила внести подання до Верховного Суду про визначення територіальної підсудності кримінального провадження відносно Долженкова С.О.

 

Прес-служба апеляційного суду

Одеської області