flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Особи, що підозрюються у збуті наркотичних засобів, залишаться за гратами

02 березня 2018, 16:07

Ухвалами слідчого судді Приморського районного суду м.Одеси було задоволено клопотання старшого слідчого в ОВС СУ ГУНП в Одеській області про продовження строку тримання під вартою С.Т.Д. та С.Л.Д., які підозрюються в вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст. 307 КК України (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання з метою збуту, а також незаконний збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів,  вчинене за попередньою змовою групою осіб).

Підозрювана С.Л.Д., за твердженням органів досудового слідства, з метою незаконного збагачення і протиправного отримання коштів, в період з початку 2016 року по 2017 рік організувала систематичне незаконне виготовлення, перевезення, зберігання та збут особливо небезпечних наркотичних засобів та психотропних речовин на території м. Одеса та Одеської області.

Реалізуючи свій злочинний намір С.Л.Д., залучила до своєї діяльності С.Т.Д., з якою перебувала у родинних стосунках, при цьому роль С.Л.Д. полягала в організації та постачанні наркотичного засобу, обіг якого обмежено – метадон, а також у зборі грошових коштів, отриманих від незаконного збуту зазначеного наркотичного засобу, а роль С.Т.Д., як виконавця, полягала в збуті вказаного наркотичного засобу. Таким чином, підозрювані С.Т.Д. та С.Л.Д., діючи за попередньою змовою між собою та іншими особами, організували збут метадону на території м.Ізмаїл Одеської області.

Ухвалами слідчого судді Приморського районного суду м.Одеси були задоволені клопотання старшого слідчого в ОВС СУ ГУНП в Одеській області про продовження строку дії запобіжного заходу у виді тримання під вартою відносно підозрюваних С.Л.Д. та С.Т.Д.

Не погодившись з зазначеними ухвалами, підозрювані подали апеляційні скарги, за результатами розгляду яких апеляційний суд залишив ухвали слідчого судді Приморського районного суду м.Одеси без змін.

Пошук процесуальних документів по даному кримінальному провадженню можливо здійснити в Єдиному державному реєстрі судових рішень за №522/1816/17.

   

             Прес-служба апеляційного суду

                   Одеської області