flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Суд інформує по справі, що викликала значний суспільний інтерес

09 листопада 2018, 16:52

До апеляційного суду Одеської області надійшла  справа за позовом Молодцової О.В. до Чекіти Г. Л. про стягнення аліментів та додаткових витрат на неповнолітніх дітей.

Розгляд даної справи викликав певний суспільний інтерес та відбувся ряд публікацій у ЗМІ. 

За таких обставин та задля вірного розуміння обставин розгляду цієї справи, апеляційний суд Одеської області вважає за необхідне роз’яснити окремі процесуальні моменти процедури судового розгляду.

21 серпня 2018 року Молодцова О.В. звернулась безпосередньо до апеляційного суду Одеської області із апеляційною скаргою на рішення Приморського районного суду м.Одеси від 18 липня 2018 року по справі за позовом Молодцової О.В. до Чекіти Г. Л. про стягнення аліментів та додаткових витрат на неповнолітніх дітей.

У зв’язку із відсутністю матеріалів даної цивільної справи у апеляційному суді Одеської області та у зв’язку із неможливістю встановити дотримання позивачем строку на апеляційне оскарження судового рішення, ухвалою апеляційного суду Одеської області від 22 серпня 2018 року апеляційну скаргу Молодцової О.В. було залишено без руху з підтав п.4 ч.4 ст. 356 ЦПК України та надано строк для надання до суду доказів, що підтверджують дату отримання копії оскаржуваного судового рішення.

11.09.2018р. до суду надійшла заява Молодцової О.В. про усунення недоліків апеляційної скарги.

Перевіривши усі істотні обставини по справі ухвалою суду від 24 вересня 2018 року було відкрито провадження по даній справі та визначено порядок її розгляду як малозначної справи за правилами спрощеного позовного провадження без виклику сторін.

10 жовтня 2018 року Молодцова О.В. надала до суду клопотання про апеляційний перегляд за правилами загального позовного провадження з повідомленням учасників справи.

З урахуванням характеру спірних правовідносин у справі, її розгляд не вимагає проведення судового засідання з повідомленням сторін, тому ухвалою апеляційного суду Одеської області від 16 жовтня 2018 року в задоволенні клопотання Молодцової О.В. про розгляд справи у судовому засіданні з повідомленням учасників справи відмовлено.

06 листопада 2018 року до суду надійшла заява Молодцової О.В. про відвід суддів, яка в своїй заяві висловлює свою незгоду з процесуальними рішеннями судової колегії, однак зазначене у розумінні ст. 36 ЦПК України, не може бути підставою для відводу.

Ухвалою апеляційного суду Одеської області від 09.11.2018 року зупинено  провадження у справі,  до вирішення питання про заявлений відвід в порядку ст. 40 ЦПК України.

Пошук в ЄДРСР судових рішень можна здійснити за номером: 522/12416/17

Прес-служба апеляційного суду

Одеської області